Darmowa dostawa od 990,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Czym jest Zestaw startowy PIKO SmartController light?

2018-03-27
Czym jest Zestaw startowy PIKO SmartController light?

Zalety nowego zestawu startowego PIKO SmartController light?

Korzystny cenowo, komfortowy w obsłudze cyfrowy system sterowania PIKO dla rozpoczynających przygodę, powracających oraz ekspertów.

Doskonałą możliwość wkroczenia do cyfrowego świata PIKO SmartControl light tworzą atrakcyjne zestawy z realistycznie zestawionymi pociągami oraz doskonałym stosunkiem możliwości do ceny! Kombinacja solidnych, bogatych w detale modeli z przemyślanym systemem torów zapewnia długotrwałą radość i zabawę!

PIKO SmartController light to idealne system, które pozwoli na sterowanie lokomotywami DCC, przełączanie akcesoriami i ustawiać przebiegi. 

Zalety centralki PIKO SmartControl light:

  • Ergonomiczny kontroler: Zabawa kolejką ma sprawiać przyjemność, dlatego też ważne jest jak kontroler leży w dłoni! PIKO SmartController light ma właściwy kształt i optymalna masę do doskonałej zabawy. Wyróżnia się przyjaznym dla użytkownika rozmieszczeniem elementów sterowania oraz precyzyjnym i trwałym pokrętłem . Kontroler pozwala na komfortową obsługę do 24 funkcji specjalnych dekodera lokomotywy. 

 

 

  •  Czytelny wyświetlacz: Zadaniem ekranu jest przedstawienie niezbędnych informacji w sposób przyjazny dla oka. Dzięki kontrastowemu, logicznie uporządkowanemu wyświetlaczowi kontrolera PIKO SmartController light mozna bez żadnego problemu odczytać niezbędne informacje, nawet przy słabym oświetleniu. 
  • Plug and Play: Logiczna budowa PIKO SmartController light umożliwia dziecinnie prostą instalację i użytkowanie. w ten sposób od pierwszej chwili można poświecić się niczym niezmąconej zabawie!
  • Możliwość sterowania 20 pociągami jednocześnie: Jazda wieloma lokomotywami naraz to czysta przyjemność. Aby przy tym nie zabrakło "pary", to centralka PIKO SmartController light dysponuje prądem wyjściowym 2 A. W miarę rozbudowy system można uzupełnić odpowiednimi wzmacniaczami cyfrowymi (boosterami). 
  • Pełna zgodność z DCC o 14, 28 i 128 krokach prędkości: Otwarta komunikacja jest dla nas ważna! Dlatego PIKO Smart Controller light jest w pełni zgodna ze standardem DCC i oczywiście można ją połączyć z systemem PIKO Smart Control za pomocą magistrali LocoNet!
  • Obszerna baza danych lokomotyw: Można zapisać do 9999 adresów lokomotyw. 
  • Obsługa akcesoriów: Za pomocą PIKO Smart Controller light można oczywiście sterować również rozjazdami i semaforami, prawie bez ograniczeń (ponad 2000 adresów akcesoriów). 
  • Przebiegi: PIKO Smart Controller light umożliwia też automatyzację prowadzenia ruchu! Akcesoria można tu pogrupować w logiczne jednostki.
  • Wyjście na tor główny i tor do programowania: Wyjścia te są niezależne więc podczas zabawy na makiecie, mozna np. programować lokomotywy na biurku.
  • Zabezpieczenie przed zwarciem: Bezpieczeństwo jest ważne! Nawet jest mimo tego coś pójdzie nie tak, to centralka PIKO Smart Controller light ma zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. 

Piko 59002 SmartControl Zestaw startowy Husarz PKP + 2 wagony pasażerskie, epoka VI

Ten cyfrowy zestaw startowy z nowym systemem PIKO Smart Controller i mocną lokomotywą elektryczną PKP Intercity zapewni najwyższy poziom zadowolenia z zabawy. Ten typowy pociąg osobowy składa się z lokomotywy Husarz (Tausrus) z dekoderem PIKO  oraz 2 wagonów pasażerskich IC. 

W skład zestawu wchodzi:

1 x Lokomotywa elektryczna Husarz PKP IC z dekoderem DCC 
2 x wagon pasażerski PKP IC 
12 x 55212 łuk R2 422 mm, 
6 x 55201 tor prosty 231 mm 
1 x 55275 klips do podłączenia zasilania 
1 x kabel zasilający
1 x 55289 ustawiacz taboru
1 x 55017 zestaw sterowania PIKO Smart Control light
1 x instrukcja obsługi

Powierzchnia: około 158 x 88 cm 
Minimalna powierzchnia zabudowy 168 x 98 cm.

pixel