Darmowa dostawa od 990,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Roco

( ilość produktów: 10 )

 Roco

Założona w Austrii firma Roco swoje pierwsze modele lokomotyw wypuściła na rynek w 1976 r. Siedzibą firmy jest Bergheim koło Saltzburga.

Od samego początku modele kolejowe Roco charakteryzowała wielka precyzja i wierność w oddawaniu detali, co dało im rosnącą reputację marki o wysokiej jakości produktów. Modele Roco stały się inspiracją dla całej branży wprowadzając wiele innowacyjnych elementów. W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór modeli w pełnym przekroju epok kolejowych, w tym lokomotywy (parowe, spalinowe i elektryczne), wagony osobowe i towarowe, tory oraz akcesoria do budowy makiet. Z myślą o klientach Roco nieustannie wzbogaca katalog produktów o atrakcyjne nowości. W ofercie są dostępne modele w skali H0, H0e oraz TT.

Wybierając produkty Roco stawiasz na wysoki poziom ręcznego rzemiosła. Dzięki niemu osiągnięto wielką szczegółowość detali oraz sprawne i funkcjonalne modele. Wyróżnia je dokładne malowanie powierzchni i nadruków. Firma posiada złożony system kontroli jakości produktów i gwarantuje wysoką jakość i odporność modeli przeznaczonych do użytkowania zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Roco oferuje profesjonalne cyfrowe systemy kontroli jazdy i oryginalnie brzmiące moduły dźwiękowe i oświetlenie, zapewniające użytkownikom niezapomniane wrażenia.

pixel