Darmowa dostawa od 990,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria do makiet

( ilość produktów: 15 )

Lepsza makieta kolejowa

Myślisz sobie "może makieta kolejowa", dobrze jest stworzyć dobry plan z góry. Krajobraz wypełniony zielenią i budynkami. Ustawione w pociągach, na peronach i przy budynkach figurki staną się „żywym” elementem makiety.

Figurki na makietę są precyzyjnie pomalowane na różne kolory o intensywnych barwach. Każdy ludzik ma swój charakter dzięki niepowtarzalnym strojom i pozie. Niektóre figurki są w ruchu (np. podniesione ręce, postać krocząca), niosą bagaże lub wykonują jakieś prace. Mając cały zestaw ludzików możesz dopasować je do krajobrazu i budynków, które otaczają twój model kolejki albo reżyserować różne scenki. Makieta lub diorama z figurkami ludzi będzie świetnie wyglądać na zdjęciu lub filmiku do pokazania znajomym. Ludziki na makietę pasują do kolejek w najpopularniejszej skali H0 (1:87)

 Akcesoria do makiet to temat rzeka, wielu modelarzy jest w stanie spędzić godziny pracując nad jednym elementem miasta, łukiem toru, czy malowaniem figurek tak aby pasowały do wystroju makiety.

Lampa LED na makietę

Prawdziwy pasjonat zrobi wszystko, aby poprawić wygląd swojej makiety kolejowej. W tym celu warto zaplanować jej oświetlenie. Lampy LED w kształcie latarni dadzą efekt oświetlenia oraz sprawią, że krajobraz makiety do złudzenia będzie przypominał prawdziwy peron lub przejazd.

Lampy świecą białym światłem LED i są bardzo ekonomiczne. W ofercie mamy lampy pojedyncze, podwójne i potrójne. W zależności od tego, z jakiej epoki kolejowej są pojazdy na makiecie oraz od stylu architektonicznego zabudowań, możesz wybrać lampy w prostym nowoczesnym stylu lub w bardziej staroświeckim, ozdobnym. Lampy LED na makietę dostosowane są do skali HO (1:87) ale regulacja wysokości pozwala dopasować je do innej skali. Umieszczone w odpowiednich punktach oświetlenie podkreśli wygląd makiety lub dioramy, które będą ciekawie wyglądały na zdjęciach lub filmikach.

 

pixel