Darmowa dostawa od 990,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria

( ilość produktów: 6 )

Firma PIKO zalicza się do wiodących europejskich producentów modeli kolejowych. Ta niemiecka firma założona w 1949 r w Chemnitz od kilkudziesięciu lat oferuje modele kolekcjonerskie najwyższej jakości. Ze względu na doskonałą konstrukcję i pieczołowicie oddane detale produkty PIKO cieszą się zaufaniem najbardziej wymagających wielbicieli modelarstwa i kolejnictwa.

 

Niezbędnym uzupełnieniem modeli jest zestaw oryginalnych akcesoriów potrzebnych do użytkowania modeli kolejowych oraz do budowy makiet i dioram. PIKO zapewnia własne cyfrowe systemy sterowania PIKO SmartControl oraz dekodery dźwiękowe. W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment akcesoriów pochodzących wprost od producenta, takich jak osprzęt modeli, tory, zwrotnice, zestawy sterownicze i dekodery dźwięku.

Pasjonaci mogą uzupełnić krajobrazy swoich makiet kolejowych o elementy przejazdów kolejowych i peronów oraz realistycznie wyglądające budynki: nastawnie, biura stacji, fabryki czy restauracje. W celu dodania makiecie realizmu proponujemy maty do trawy i podsypki do żwiru i tworzenia krzaczków lub drzew.

pixel