Modele Kolejowe H0 1:87

( ilość produktów: 68 )

PIKO

Modele kolejowe PIKO w skali H0. Gratka dla miłośników modelarstwa. Wszystkie wyroby odznaczają się wyjątkową starannością wykonania. Producent zadbał o dokładność w malowaniu nawet najmniejszych detali, dlatego PIKO H0 idealnie odzwierciedlają autentyczne pojazdy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi elektrowozy EU07 H0, jak i spalinowozy. Posiadamy także lokomotywy jak i wagony w skali H0 oraz G. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą PIKO idealnie sprawdzają się jako element makiety, jak i osobna dekoracja do mieszkania.

Firma PIKO zalicza się do wiodących europejskich producentów modeli kolejowych. Ta niemiecka firma założona w 1949 r w Chemnitz od kilkudziesięciu lat oferuje modele kolekcjonerskie najwyższej jakości. Ze względu na doskonałą konstrukcję i pieczołowicie oddane detale produkty PIKO cieszą się zaufaniem najbardziej wymagających wielbicieli modelarstwa i kolejnictwa. Firma oferuje w pełni funkcjonalne modele lokomotyw i wagonów w skali H0 (1:87), G (1:22,5), TT (1:20) oraz N (1:160)

W ofercie PIKO znajdują się znakomicie odwzorowane modele pojazdów od I do VI epoki kolejowej. Szeroki wybór modeli - od historycznych parowozów przez wagony transportowe aż po najnowocześniejsze pociągi – zadowoli każdego miłośnika kolei. Ich zaletą jest precyzyjne malowanie i nadruki odpowiadające oryginałom a także dekodery z dźwiękiem. Produkty PIKO są regularnie testowane i nagradzane przez czasopisma fachowe w kraju i za granicą.

Zakup modelu PIKO daje wiele możliwych zastosowań: jako obiekt kolekcjonerski, jako element makiety lub przedmiot dekoracyjny w domu lub w firmie. Stanowią ciekawą propozycję prezentu dla dziecka lub podarunku dla partnera biznesowego lub klienta. Oferujemy atrakcyjne zestawy startowe dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z modelami PIKO oraz szeroki wybór kolejnych elementów kolekcji dla pasjonatów.

W obszarach H0 i G PIKO oferuje nie tylko lokomotywy i wagony, ale też tory oraz modele budowlane pozwalające na stworzenie całej makiety. Producent zapewnia własne cyfrowe systemy sterowania. Dla zwolenników modeli w skalach TT i N PIKO przygotowuje również świetnie odwzorowane lokomotywy i wagony.

pixel