Darmowa dostawa od 990,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PIKO 59114 CYFROWY ZESTAW STARTOWY Z DŹWIĘKIEM!

2018-03-07
PIKO 59114 CYFROWY ZESTAW STARTOWY Z DŹWIĘKIEM!

PIKO 59114 Zestaw startowy G1206 ICE3 z dekoderem

Mega zestaw startowy PREMIUM z lokomotywą spalinową G1206 i czterema wagonami towarowymi oraz czteroczęściowy skład ICE3 wraz z cyfrowym zestawem PIKO SmartControl.

Wyjątkowa okazja do zapoznania się za jednocześnie ze składem pociągu pasażerskiego i składem cargo a dodatkowo do korzystania z nowoczesnego i wygodnego cyfrowego systemu kontroli jazdy. Nawet początkujący pasjonat modelarstwa może rozpocząć ambitnie swoją przygodę!

Model manewrowej lokomotywy spalinowej G1206 zachowuje charakterystyczną sylwetkę oryginału i jest malowany w kolorach czerwonym i szarym, z białymi poręczami. Skład stanowią dwa wagony kryte z oznaczeniem DB, cysterna oraz laweta.

ICE3 to niemiecki pociąg dużych prędkości wyprodukowany w zakładach Siemensa. Maksymalną prędkością, jaką osiągnął na testach, było 368 km/h. Model w malowaniu białym z czerwonym pasem z oświetleniem zmiennym, biało-czerwonym

System PIKO SmartControl jest najlepszym wyborem dla osób zainteresowanych nowoczesnymi cyfrowymi możliwościami kontroli jazdy dla modeli kolejowych. Zestaw startowy G1206 ICE3 z dekoderem zawiera PIKO Smart Controller umożliwiający bezprzewodowe sterowanie pociągami, zwrotnicami oraz oświetleniem za pomocą ekranu dotykowego. System działa w systemie Android, dobrze znanym użytkownikom współczesnej elektroniki, dzięki czemu są w stanie posługiwać się nim intuicyjnie. Za pomocą bezdotykowego ekranu można również w prostu sposób skonfigurować dołączony do zestawu dekoder. System PIKO SmartControl pozwala na niezależne sterowanie składami

PIKO zapewnia wszystkie elementy systemu cyfrowego, dzięki czemu po wyjęciu zestawu z pudełka i ułożeniu torowiska użytkownik niemal od razu rozpoczyna korzystanie z zestawu w pełnym zakresie.

Polecane

pixel