Darmowa dostawa od 990,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Nowości Roco

( ilość produktów: 3 )

Nowości Roco 2018

Roco to nowa generacja kolejowej zabawy! Dzięki swoim realistycznym modelom, zapewniającym najwyższą niezawodność i funkcjonalność, a także innowacjom, które wyznaczają nowe standardy kreatywnej wartości gry, Roco oferuje zarówno początkującym, jak i ekspertom fascynujące hobby, które pozostaje wiecznie młode.

Modelowa fascynacja kolejami w H0, H0e i TT: Skala, bogactwo szczegółów i zaawansowana technologia są głównymi zasadami trzech rozmiarów, na których się koncentruje. Roco specjalizuje się w międzynarodowej historii kolei i posiada bogatą ofertę krajową. 

W 2018 roku firma Roco serwuje całą gamę wspaniałych nowości. Każdy kolekcjoner i pasjonat kolejnictwa znajdzie coś dla siebie.

Główym i chyba najważniejszym modelem, na który wszyscy czekamy to ST44 (nr. kat. 72877) z możliwością przyłączenia dekodera dźwięku. Zobaczymy go w pełnej krasie już pod koniec czerwca! 

Ciekawymi i niedrogimi zestawami 3 wagonów Eaos PKP Cargo (nr. kat. 76128) będziemy mogli się spodziewać w okolicach grudnia. 

Również w grudniu dostępny będzie zestaw dwóch wagonów PKP Cargo w skali TT!

Każde zamówienie w przedsprzedaży wysyłamy gratis! 

pixel