Darmowa dostawa od 990,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy Startowe

( ilość produktów: 7 )

Zestaw startowy dla wielbicieli tradycyjnych kolei.

Zestaw startowy niezwykle to interesująca oferta firmy PIKO, Roco oraz Fleischmann.

W zestawie znajduję się: lokomotywa parowa, spalinowa lub elektryczna wraz z zestawem adekwatnych wagonów. Zestawy są świetna bazą do rozbudowy poszczególnego składu. Dodatkowo zestawy cyfrowe zawierają modem do oraz pilot do sterowania zdalnego. 

System PIKO SmartControl jest najlepszym wyborem dla osób zainteresowanych nowoczesnymi cyfrowymi możliwościami kontroli jazdy dla modeli kolejowych. Zestaw startowy G1206 ICE3 z dekoderem zawiera PIKO Smart Controller umożliwiający bezprzewodowe sterowanie pociągami, zwrotnicami oraz oświetleniem za pomocą ekranu dotykowego. System działa w systemie Android, dobrze znanym użytkownikom współczesnej elektroniki, dzięki czemu są w stanie posługiwać się nim intuicyjnie. Za pomocą bezdotykowego ekranu można również w prostu sposób skonfigurować dołączony do zestawu dekoder. System PIKO SmartControl pozwala na niezależne sterowanie składami

PIKO zapewnia wszystkie elementy systemu cyfrowego, dzięki czemu po wyjęciu zestawu z pudełka i ułożeniu torowiska użytkownik niemal od razu rozpoczyna korzystanie z zestawu w pełnym zakresie.

Każdy zestaw startowy zawierają podstawowe składy torów, które z czasem można rozbudować o zwrotnice lub rozjazdy. 

Taki zestaw startowy stanowi dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia przygody z modelarstwem kolejowym. Modele parowozu i wagonów można ustawiać w różnych konfiguracjach z innymi modelami i rozbudowywać swoją kolekcję.

pixel