Zestawy Startowe Cyfrowe H0

( ilość produktów: 3 )

PIKO Zestaw

System PIKO Smart Control jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników modelarstwa kolejowego poszukujących systemu sterowania zapewniającego wygodę i nowoczesność. Jest przeznaczony do wszystkich systemów torowych (pod warunkiem zastosowania dekoderów DCC) i łączy w sobie zalety sterowania smartfonem ze specjalnymi wymogami sterowania modelami kolejowymi. System składa się z dwóch doskonale ze sobą zgranych elementów. 

Centralka PIKO Smart Box komunikuje się z kontrolerem PIKO Smart Controller bezprzewodowo przez WI-Fi. Nie trzeba nic konfigurować ściągać ani dokupować. Wszystkie niezbędne elementy (łącznie z zasilaczem) znajdują się w zestawach. 

Gdy makieta się powiększy, do PIKO Smart Box można z czasem podłączyć  kolejne boostery lub moduły zajętości. Także komputer PC z oprogramowaniem sterującym można podłączyć bezpośrednio do złącza LAN lub bezprzewodowo przez Wi-Fi. Rzecz jasna z jedną centralką PIKO  Smart Box można używać kilku kontrolerów PIKO SmartController. 

W tym przypadku wszystkie lokomotywy, rozjazdy i semafory synchronizują się automatycznie. Na życzenie  centralka PIKO SmartBox może być podłączona bezpośrednio do sieci domowej. Instalacja aktualizacji jest wtedy bardzo prosta.     

      pixel